Roxy Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

105

Roxy Banská Bystrica

Roxy Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Roxy v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Roxy Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Roxy, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Roxy Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Roxy Banská Bystrica.

Predajne Roxy Banská Bystrica

Módna spoločnosť Roxy prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Roxy v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Roxy sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Roxy sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Roxy Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Roxy v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Roxy Banská Bystrica.

Mapa Roxy Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Roxy Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Roxy ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Roxy Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Roxy Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Roxy Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Roxy sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Roxy Banská Bystrica

Roxy Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Roxy, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Roxy Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Roxy Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Roxy Banská Bystrica

Reklamácie Roxy Banská Bystrica

Vedúci predajne Roxy Banská Bystrica

Leták Roxy Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Roxy? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Roxy Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Roxy Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Roxy je návšteva ľubovoľnej predajne Roxy Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Roxy Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Roxy Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Roxy Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Roxy. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Roxy Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Roxy? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Roxy v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Roxy Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Roxy Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Roxy Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Roxy.

Hodnotenie a recenzie Roxy Banská Bystrica

Máte na Roxy Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Roxy a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Roxy Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár