Rum Jungle Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

65

Rum Jungle Banská Bystrica

Rum Jungle Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Rum Jungle v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rum Jungle Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rum Jungle, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rum Jungle Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rum Jungle Banská Bystrica.

Predajne Rum Jungle Banská Bystrica

Módna spoločnosť Rum Jungle prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rum Jungle v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rum Jungle sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rum Jungle sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Rum Jungle Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rum Jungle v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rum Jungle Banská Bystrica.

Mapa Rum Jungle Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rum Jungle Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rum Jungle ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rum Jungle Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Rum Jungle Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rum Jungle Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rum Jungle sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rum Jungle Banská Bystrica

Rum Jungle Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Rum Jungle, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rum Jungle Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rum Jungle Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Rum Jungle Banská Bystrica

Reklamácie Rum Jungle Banská Bystrica

Vedúci predajne Rum Jungle Banská Bystrica

Leták Rum Jungle Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Rum Jungle? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rum Jungle Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Rum Jungle Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rum Jungle je návšteva ľubovoľnej predajne Rum Jungle Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rum Jungle Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rum Jungle Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Rum Jungle Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rum Jungle. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rum Jungle Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Rum Jungle? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rum Jungle v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rum Jungle Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rum Jungle Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Rum Jungle Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rum Jungle.

Hodnotenie a recenzie Rum Jungle Banská Bystrica

Máte na Rum Jungle Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rum Jungle a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rum Jungle Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂