Solar Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

Solar Banská Bystrica

Solar Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Solar v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Solar Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Solar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Solar Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Solar Banská Bystrica.

Predajne Solar Banská Bystrica

Módna spoločnosť Solar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Solar v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Solar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Solar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Solar Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Solar v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Solar Banská Bystrica.

Mapa Solar Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Solar Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Solar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Solar Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Solar Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Solar Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Solar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Solar Banská Bystrica

Solar Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Solar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Solar Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Solar Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Solar Banská Bystrica

Reklamácie Solar Banská Bystrica

Vedúci predajne Solar Banská Bystrica

Leták Solar Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Solar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Solar Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Solar Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Solar je návšteva ľubovoľnej predajne Solar Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Solar Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Solar Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Solar Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Solar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Solar Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Solar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Solar v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Solar Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Solar Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Solar Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Solar.

Hodnotenie a recenzie Solar Banská Bystrica

Máte na Solar Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Solar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Solar Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár