Sonia Bogner Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

72

Sonia Bogner Banská Bystrica

Sonia Bogner Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sonia Bogner v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sonia Bogner Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sonia Bogner, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sonia Bogner Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sonia Bogner Banská Bystrica.

Predajne Sonia Bogner Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sonia Bogner prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sonia Bogner v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sonia Bogner sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sonia Bogner sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sonia Bogner Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sonia Bogner v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sonia Bogner Banská Bystrica.

Mapa Sonia Bogner Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sonia Bogner Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sonia Bogner ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sonia Bogner Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sonia Bogner Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sonia Bogner Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sonia Bogner sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sonia Bogner Banská Bystrica

Sonia Bogner Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sonia Bogner, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sonia Bogner Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sonia Bogner Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sonia Bogner Banská Bystrica

Reklamácie Sonia Bogner Banská Bystrica

Vedúci predajne Sonia Bogner Banská Bystrica

Leták Sonia Bogner Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sonia Bogner? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sonia Bogner Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sonia Bogner Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sonia Bogner je návšteva ľubovoľnej predajne Sonia Bogner Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sonia Bogner Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sonia Bogner Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sonia Bogner Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sonia Bogner. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sonia Bogner Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sonia Bogner? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sonia Bogner v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sonia Bogner Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sonia Bogner Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sonia Bogner Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sonia Bogner.

Hodnotenie a recenzie Sonia Bogner Banská Bystrica

Máte na Sonia Bogner Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sonia Bogner a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sonia Bogner Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár