Sorbet Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

87

Sorbet Banská Bystrica

Sorbet Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sorbet v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sorbet Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sorbet, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sorbet Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sorbet Banská Bystrica.

Predajne Sorbet Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sorbet prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sorbet v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sorbet sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sorbet sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sorbet Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sorbet v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sorbet Banská Bystrica.

Mapa Sorbet Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sorbet Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sorbet ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sorbet Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sorbet Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sorbet Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sorbet sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sorbet Banská Bystrica

Sorbet Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sorbet, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sorbet Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sorbet Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sorbet Banská Bystrica

Reklamácie Sorbet Banská Bystrica

Vedúci predajne Sorbet Banská Bystrica

Leták Sorbet Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sorbet? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sorbet Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sorbet Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sorbet je návšteva ľubovoľnej predajne Sorbet Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sorbet Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sorbet Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sorbet Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sorbet. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sorbet Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sorbet? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sorbet v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sorbet Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sorbet Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sorbet Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sorbet.

Hodnotenie a recenzie Sorbet Banská Bystrica

Máte na Sorbet Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sorbet a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sorbet Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár