South Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

South Banská Bystrica

South Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní South v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní South Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou South, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o South Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní South Banská Bystrica.

Predajne South Banská Bystrica

Módna spoločnosť South prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu South v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní South sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky South sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne South Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov South v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni South Banská Bystrica.

Mapa South Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne South Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka South ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny South Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne South Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní South Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne South sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu South Banská Bystrica

South Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke South, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu South Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom South Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie South Banská Bystrica

Reklamácie South Banská Bystrica

Vedúci predajne South Banská Bystrica

Leták South Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták South? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku South Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták South Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku South je návšteva ľubovoľnej predajne South Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták South Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták South Banská Bystrica?
V najnovšom letáku South Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky South. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu South Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní South? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne South v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni South Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou South Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou South Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní South.

Hodnotenie a recenzie South Banská Bystrica

Máte na South Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou South a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na South Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár