Sportalm Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

134

Sportalm Banská Bystrica

Sportalm Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sportalm v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sportalm Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sportalm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sportalm Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sportalm Banská Bystrica.

Predajne Sportalm Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sportalm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sportalm v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sportalm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sportalm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sportalm Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sportalm v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sportalm Banská Bystrica.

Mapa Sportalm Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sportalm Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sportalm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sportalm Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sportalm Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sportalm Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sportalm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sportalm Banská Bystrica

Sportalm Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sportalm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sportalm Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sportalm Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sportalm Banská Bystrica

Reklamácie Sportalm Banská Bystrica

Vedúci predajne Sportalm Banská Bystrica

Leták Sportalm Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sportalm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sportalm Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sportalm Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sportalm je návšteva ľubovoľnej predajne Sportalm Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sportalm Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sportalm Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sportalm Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sportalm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sportalm Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sportalm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sportalm v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sportalm Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sportalm Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sportalm Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sportalm.

Hodnotenie a recenzie Sportalm Banská Bystrica

Máte na Sportalm Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sportalm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sportalm Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár