Strenesse Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

110

Strenesse Banská Bystrica

Strenesse Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Strenesse v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Strenesse Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Strenesse, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Strenesse Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Strenesse Banská Bystrica.

Predajne Strenesse Banská Bystrica

Módna spoločnosť Strenesse prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Strenesse v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Strenesse sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Strenesse sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Strenesse Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Strenesse v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Strenesse Banská Bystrica.

Mapa Strenesse Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Strenesse Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Strenesse ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Strenesse Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Strenesse Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Strenesse Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Strenesse sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Strenesse Banská Bystrica

Strenesse Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Strenesse, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Strenesse Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Strenesse Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Strenesse Banská Bystrica

Reklamácie Strenesse Banská Bystrica

Vedúci predajne Strenesse Banská Bystrica

Leták Strenesse Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Strenesse? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Strenesse Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Strenesse Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Strenesse je návšteva ľubovoľnej predajne Strenesse Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Strenesse Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Strenesse Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Strenesse Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Strenesse. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Strenesse Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Strenesse? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Strenesse v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Strenesse Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Strenesse Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Strenesse Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Strenesse.

Hodnotenie a recenzie Strenesse Banská Bystrica

Máte na Strenesse Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Strenesse a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Strenesse Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár