Sullen Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

38

Sullen Banská Bystrica

Sullen Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sullen v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sullen Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sullen, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sullen Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sullen Banská Bystrica.

Predajne Sullen Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sullen prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sullen v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sullen sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sullen sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sullen Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sullen v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sullen Banská Bystrica.

Mapa Sullen Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sullen Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sullen ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sullen Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sullen Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sullen Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sullen sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sullen Banská Bystrica

Sullen Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sullen, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sullen Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sullen Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sullen Banská Bystrica

Reklamácie Sullen Banská Bystrica

Vedúci predajne Sullen Banská Bystrica

Leták Sullen Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sullen? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sullen Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sullen Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sullen je návšteva ľubovoľnej predajne Sullen Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sullen Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sullen Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sullen Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sullen. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sullen Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sullen? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sullen v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sullen Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sullen Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sullen Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sullen.

Hodnotenie a recenzie Sullen Banská Bystrica

Máte na Sullen Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sullen a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sullen Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂