Szachownica Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

Szachownica Banská Bystrica

Szachownica Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Szachownica v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szachownica Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szachownica, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szachownica Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szachownica Banská Bystrica.

Predajne Szachownica Banská Bystrica

Módna spoločnosť Szachownica prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szachownica v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szachownica sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szachownica sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Szachownica Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szachownica v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szachownica Banská Bystrica.

Mapa Szachownica Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szachownica Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szachownica ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szachownica Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Szachownica Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szachownica Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szachownica sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Szachownica Banská Bystrica

Szachownica Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Szachownica, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szachownica Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szachownica Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Szachownica Banská Bystrica

Reklamácie Szachownica Banská Bystrica

Vedúci predajne Szachownica Banská Bystrica

Leták Szachownica Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Szachownica? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szachownica Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Szachownica Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szachownica je návšteva ľubovoľnej predajne Szachownica Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szachownica Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szachownica Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Szachownica Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szachownica. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szachownica Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Szachownica? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szachownica v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szachownica Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szachownica Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Szachownica Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szachownica.

Hodnotenie a recenzie Szachownica Banská Bystrica

Máte na Szachownica Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szachownica a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szachownica Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár