Tailor Made Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

90

Tailor Made Banská Bystrica

Tailor Made Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tailor Made v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tailor Made Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tailor Made, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tailor Made Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tailor Made Banská Bystrica.

Predajne Tailor Made Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tailor Made prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tailor Made v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tailor Made sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tailor Made sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tailor Made Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tailor Made v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tailor Made Banská Bystrica.

Mapa Tailor Made Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tailor Made Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tailor Made ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tailor Made Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tailor Made Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tailor Made Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tailor Made sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tailor Made Banská Bystrica

Tailor Made Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tailor Made, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tailor Made Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tailor Made Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tailor Made Banská Bystrica

Reklamácie Tailor Made Banská Bystrica

Vedúci predajne Tailor Made Banská Bystrica

Leták Tailor Made Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tailor Made? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tailor Made Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tailor Made Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tailor Made je návšteva ľubovoľnej predajne Tailor Made Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tailor Made Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tailor Made Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tailor Made Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tailor Made. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tailor Made Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tailor Made? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tailor Made v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tailor Made Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tailor Made Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tailor Made Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tailor Made.

Hodnotenie a recenzie Tailor Made Banská Bystrica

Máte na Tailor Made Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tailor Made a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tailor Made Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár