Takko Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

118

Takko Banská Bystrica

Takko Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Takko v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Takko Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Takko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Takko Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Takko Banská Bystrica.

Predajne Takko Banská Bystrica

Módna spoločnosť Takko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Takko v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Takko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Takko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Takko Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Takko v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Takko Banská Bystrica.

Mapa Takko Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Takko Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Takko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Takko Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Takko Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Takko Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Takko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Takko Banská Bystrica

Takko Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Takko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Takko Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Takko Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Takko Banská Bystrica

Reklamácie Takko Banská Bystrica

Vedúci predajne Takko Banská Bystrica

Leták Takko Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Takko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Takko Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Takko Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Takko je návšteva ľubovoľnej predajne Takko Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Takko Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Takko Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Takko Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Takko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Takko Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Takko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Takko v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Takko Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Takko Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Takko Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Takko.

Hodnotenie a recenzie Takko Banská Bystrica

Máte na Takko Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Takko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Takko Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár