Takko Fashion Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

142

Takko Fashion Banská Bystrica

Takko Fashion Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Takko Fashion v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Takko Fashion Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Takko Fashion, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Takko Fashion Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Takko Fashion Banská Bystrica.

Predajne Takko Fashion Banská Bystrica

Módna spoločnosť Takko Fashion prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Takko Fashion v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Takko Fashion sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Takko Fashion sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Takko Fashion Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Takko Fashion v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Takko Fashion Banská Bystrica.

Mapa Takko Fashion Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Takko Fashion Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Takko Fashion ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Takko Fashion Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Takko Fashion Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Takko Fashion Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Takko Fashion sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Takko Fashion Banská Bystrica

Takko Fashion Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Takko Fashion, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Takko Fashion Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Takko Fashion Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Takko Fashion Banská Bystrica

Reklamácie Takko Fashion Banská Bystrica

Vedúci predajne Takko Fashion Banská Bystrica

Leták Takko Fashion Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Takko Fashion? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Takko Fashion Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Takko Fashion Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Takko Fashion je návšteva ľubovoľnej predajne Takko Fashion Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Takko Fashion Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Takko Fashion Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Takko Fashion Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Takko Fashion. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Takko Fashion Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Takko Fashion? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Takko Fashion v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Takko Fashion Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Takko Fashion Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Takko Fashion Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Takko Fashion.

Hodnotenie a recenzie Takko Fashion Banská Bystrica

Máte na Takko Fashion Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Takko Fashion a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Takko Fashion Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár