Tamaris Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

122

Tamaris Banská Bystrica

Tamaris Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tamaris v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tamaris Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tamaris, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tamaris Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tamaris Banská Bystrica.

Predajne Tamaris Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tamaris prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tamaris v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tamaris sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tamaris sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tamaris Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tamaris v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tamaris Banská Bystrica.

Mapa Tamaris Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tamaris Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tamaris ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tamaris Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tamaris Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tamaris Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tamaris sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tamaris Banská Bystrica

Tamaris Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tamaris, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tamaris Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tamaris Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tamaris Banská Bystrica

Reklamácie Tamaris Banská Bystrica

Vedúci predajne Tamaris Banská Bystrica

Leták Tamaris Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tamaris? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tamaris Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tamaris Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tamaris je návšteva ľubovoľnej predajne Tamaris Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tamaris Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tamaris Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tamaris Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tamaris. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tamaris Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tamaris? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tamaris v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tamaris Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tamaris Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tamaris Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tamaris.

Hodnotenie a recenzie Tamaris Banská Bystrica

Máte na Tamaris Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tamaris a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tamaris Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár