TARANKO Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

134

TARANKO Banská Bystrica

TARANKO Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní TARANKO v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TARANKO Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TARANKO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TARANKO Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TARANKO Banská Bystrica.

Predajne TARANKO Banská Bystrica

Módna spoločnosť TARANKO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TARANKO v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TARANKO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TARANKO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TARANKO Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TARANKO v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TARANKO Banská Bystrica.

Mapa TARANKO Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne TARANKO Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TARANKO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TARANKO Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne TARANKO Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TARANKO Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TARANKO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TARANKO Banská Bystrica

TARANKO Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke TARANKO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TARANKO Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TARANKO Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie TARANKO Banská Bystrica

Reklamácie TARANKO Banská Bystrica

Vedúci predajne TARANKO Banská Bystrica

Leták TARANKO Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták TARANKO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TARANKO Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták TARANKO Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TARANKO je návšteva ľubovoľnej predajne TARANKO Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TARANKO Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TARANKO Banská Bystrica?
V najnovšom letáku TARANKO Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TARANKO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TARANKO Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní TARANKO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TARANKO v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TARANKO Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TARANKO Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou TARANKO Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TARANKO.

Hodnotenie a recenzie TARANKO Banská Bystrica

Máte na TARANKO Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TARANKO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TARANKO Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár