Tessoro Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

Tessoro Banská Bystrica

Tessoro Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tessoro v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tessoro Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tessoro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tessoro Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tessoro Banská Bystrica.

Predajne Tessoro Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tessoro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tessoro v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tessoro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tessoro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tessoro Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tessoro v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tessoro Banská Bystrica.

Mapa Tessoro Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tessoro Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tessoro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tessoro Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tessoro Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tessoro Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tessoro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tessoro Banská Bystrica

Tessoro Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tessoro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tessoro Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tessoro Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tessoro Banská Bystrica

Reklamácie Tessoro Banská Bystrica

Vedúci predajne Tessoro Banská Bystrica

Leták Tessoro Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tessoro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tessoro Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tessoro Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tessoro je návšteva ľubovoľnej predajne Tessoro Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tessoro Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tessoro Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tessoro Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tessoro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tessoro Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tessoro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tessoro v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tessoro Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tessoro Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tessoro Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tessoro.

Hodnotenie a recenzie Tessoro Banská Bystrica

Máte na Tessoro Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tessoro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tessoro Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár