Teva Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

186

Teva Banská Bystrica

Teva Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Teva v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teva Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teva, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teva Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teva Banská Bystrica.

Predajne Teva Banská Bystrica

Módna spoločnosť Teva prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teva v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teva sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teva sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Teva Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teva v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teva Banská Bystrica.

Mapa Teva Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teva Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teva ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teva Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Teva Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teva Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teva sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teva Banská Bystrica

Teva Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Teva, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teva Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teva Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Teva Banská Bystrica

Reklamácie Teva Banská Bystrica

Vedúci predajne Teva Banská Bystrica

Leták Teva Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Teva? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teva Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Teva Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teva je návšteva ľubovoľnej predajne Teva Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teva Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teva Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Teva Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teva. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teva Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Teva? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teva v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teva Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teva Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Teva Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teva.

Hodnotenie a recenzie Teva Banská Bystrica

Máte na Teva Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teva a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teva Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár