Tezenis Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

698

Tezenis Banská Bystrica

Tezenis Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tezenis v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tezenis Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tezenis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tezenis Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tezenis Banská Bystrica.

Predajne Tezenis Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tezenis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tezenis v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tezenis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tezenis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tezenis Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tezenis v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tezenis Banská Bystrica.

Mapa Tezenis Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tezenis Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tezenis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tezenis Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tezenis Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tezenis Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tezenis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tezenis Banská Bystrica

Tezenis Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tezenis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tezenis Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tezenis Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tezenis Banská Bystrica

Reklamácie Tezenis Banská Bystrica

Vedúci predajne Tezenis Banská Bystrica

Leták Tezenis Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tezenis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tezenis Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tezenis Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tezenis je návšteva ľubovoľnej predajne Tezenis Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tezenis Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tezenis Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tezenis Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tezenis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tezenis Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tezenis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tezenis v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tezenis Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tezenis Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tezenis Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tezenis.

Hodnotenie a recenzie Tezenis Banská Bystrica

Máte na Tezenis Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tezenis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tezenis Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár