Thalia Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

92

Thalia Banská Bystrica

Thalia Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Thalia v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thalia Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thalia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thalia Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thalia Banská Bystrica.

Predajne Thalia Banská Bystrica

Módna spoločnosť Thalia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thalia v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thalia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thalia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Thalia Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thalia v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thalia Banská Bystrica.

Mapa Thalia Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thalia Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thalia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thalia Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Thalia Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thalia Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thalia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Thalia Banská Bystrica

Thalia Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Thalia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thalia Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thalia Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Thalia Banská Bystrica

Reklamácie Thalia Banská Bystrica

Vedúci predajne Thalia Banská Bystrica

Leták Thalia Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Thalia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thalia Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Thalia Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thalia je návšteva ľubovoľnej predajne Thalia Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thalia Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thalia Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Thalia Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thalia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thalia Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Thalia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thalia v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thalia Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thalia Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Thalia Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thalia.

Hodnotenie a recenzie Thalia Banská Bystrica

Máte na Thalia Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thalia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thalia Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár