Thomas Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

107

Thomas Banská Bystrica

Thomas Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Thomas v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thomas Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thomas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thomas Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thomas Banská Bystrica.

Predajne Thomas Banská Bystrica

Módna spoločnosť Thomas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thomas v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thomas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thomas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Thomas Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thomas v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thomas Banská Bystrica.

Mapa Thomas Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thomas Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thomas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thomas Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Thomas Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thomas Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thomas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Thomas Banská Bystrica

Thomas Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Thomas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thomas Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thomas Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Thomas Banská Bystrica

Reklamácie Thomas Banská Bystrica

Vedúci predajne Thomas Banská Bystrica

Leták Thomas Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Thomas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thomas Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Thomas Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thomas je návšteva ľubovoľnej predajne Thomas Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thomas Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thomas Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Thomas Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thomas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thomas Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Thomas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thomas v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thomas Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thomas Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Thomas Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thomas.

Hodnotenie a recenzie Thomas Banská Bystrica

Máte na Thomas Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thomas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thomas Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár