Trekmates Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

123

Trekmates Banská Bystrica

Trekmates Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Trekmates v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trekmates Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trekmates, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trekmates Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trekmates Banská Bystrica.

Predajne Trekmates Banská Bystrica

Módna spoločnosť Trekmates prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trekmates v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trekmates sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trekmates sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Trekmates Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trekmates v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trekmates Banská Bystrica.

Mapa Trekmates Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trekmates Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trekmates ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trekmates Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Trekmates Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trekmates Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trekmates sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trekmates Banská Bystrica

Trekmates Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Trekmates, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trekmates Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trekmates Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Trekmates Banská Bystrica

Reklamácie Trekmates Banská Bystrica

Vedúci predajne Trekmates Banská Bystrica

Leták Trekmates Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Trekmates? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trekmates Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Trekmates Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trekmates je návšteva ľubovoľnej predajne Trekmates Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trekmates Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trekmates Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Trekmates Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trekmates. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trekmates Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Trekmates? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trekmates v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trekmates Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trekmates Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Trekmates Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trekmates.

Hodnotenie a recenzie Trekmates Banská Bystrica

Máte na Trekmates Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trekmates a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trekmates Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár