Trimm Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

Trimm Banská Bystrica

Trimm Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Trimm v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trimm Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trimm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trimm Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trimm Banská Bystrica.

Predajne Trimm Banská Bystrica

Módna spoločnosť Trimm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trimm v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trimm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trimm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Trimm Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trimm v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trimm Banská Bystrica.

Mapa Trimm Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trimm Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trimm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trimm Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Trimm Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trimm Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trimm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trimm Banská Bystrica

Trimm Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Trimm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trimm Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trimm Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Trimm Banská Bystrica

Reklamácie Trimm Banská Bystrica

Vedúci predajne Trimm Banská Bystrica

Leták Trimm Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Trimm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trimm Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Trimm Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trimm je návšteva ľubovoľnej predajne Trimm Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trimm Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trimm Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Trimm Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trimm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trimm Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Trimm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trimm v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trimm Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trimm Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Trimm Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trimm.

Hodnotenie a recenzie Trimm Banská Bystrica

Máte na Trimm Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trimm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trimm Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár