UAX Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

91

UAX Banská Bystrica

UAX Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní UAX v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní UAX Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou UAX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o UAX Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní UAX Banská Bystrica.

Predajne UAX Banská Bystrica

Módna spoločnosť UAX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu UAX v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní UAX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky UAX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne UAX Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov UAX v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni UAX Banská Bystrica.

Mapa UAX Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne UAX Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka UAX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny UAX Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne UAX Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní UAX Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne UAX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu UAX Banská Bystrica

UAX Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke UAX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu UAX Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom UAX Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie UAX Banská Bystrica

Reklamácie UAX Banská Bystrica

Vedúci predajne UAX Banská Bystrica

Leták UAX Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták UAX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku UAX Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták UAX Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku UAX je návšteva ľubovoľnej predajne UAX Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták UAX Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták UAX Banská Bystrica?
V najnovšom letáku UAX Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky UAX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu UAX Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní UAX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne UAX v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni UAX Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou UAX Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou UAX Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní UAX.

Hodnotenie a recenzie UAX Banská Bystrica

Máte na UAX Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou UAX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na UAX Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár