Ulla Popken Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

110

Ulla Popken Banská Bystrica

Ulla Popken Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Ulla Popken v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ulla Popken Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ulla Popken, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ulla Popken Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ulla Popken Banská Bystrica.

Predajne Ulla Popken Banská Bystrica

Módna spoločnosť Ulla Popken prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ulla Popken v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ulla Popken sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ulla Popken sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Ulla Popken Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ulla Popken v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ulla Popken Banská Bystrica.

Mapa Ulla Popken Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ulla Popken Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ulla Popken ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ulla Popken Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Ulla Popken Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ulla Popken Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ulla Popken sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ulla Popken Banská Bystrica

Ulla Popken Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Ulla Popken, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ulla Popken Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ulla Popken Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Ulla Popken Banská Bystrica

Reklamácie Ulla Popken Banská Bystrica

Vedúci predajne Ulla Popken Banská Bystrica

Leták Ulla Popken Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Ulla Popken? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ulla Popken Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Ulla Popken Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ulla Popken je návšteva ľubovoľnej predajne Ulla Popken Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ulla Popken Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ulla Popken Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Ulla Popken Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ulla Popken. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ulla Popken Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Ulla Popken? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ulla Popken v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ulla Popken Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ulla Popken Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Ulla Popken Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ulla Popken.

Hodnotenie a recenzie Ulla Popken Banská Bystrica

Máte na Ulla Popken Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ulla Popken a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ulla Popken Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár