Umbro Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

Umbro Banská Bystrica

Umbro Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Umbro v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Umbro Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Umbro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Umbro Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Umbro Banská Bystrica.

Predajne Umbro Banská Bystrica

Módna spoločnosť Umbro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Umbro v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Umbro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Umbro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Umbro Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Umbro v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Umbro Banská Bystrica.

Mapa Umbro Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Umbro Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Umbro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Umbro Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Umbro Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Umbro Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Umbro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Umbro Banská Bystrica

Umbro Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Umbro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Umbro Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Umbro Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Umbro Banská Bystrica

Reklamácie Umbro Banská Bystrica

Vedúci predajne Umbro Banská Bystrica

Leták Umbro Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Umbro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Umbro Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Umbro Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Umbro je návšteva ľubovoľnej predajne Umbro Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Umbro Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Umbro Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Umbro Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Umbro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Umbro Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Umbro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Umbro v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Umbro Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Umbro Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Umbro Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Umbro.

Hodnotenie a recenzie Umbro Banská Bystrica

Máte na Umbro Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Umbro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Umbro Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár