Van Horn Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

121

Van Horn Banská Bystrica

Van Horn Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Van Horn v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Van Horn Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Van Horn, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Van Horn Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Van Horn Banská Bystrica.

Predajne Van Horn Banská Bystrica

Módna spoločnosť Van Horn prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Van Horn v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Van Horn sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Van Horn sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Van Horn Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Van Horn v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Van Horn Banská Bystrica.

Mapa Van Horn Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Van Horn Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Van Horn ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Van Horn Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Van Horn Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Van Horn Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Van Horn sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Van Horn Banská Bystrica

Van Horn Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Van Horn, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Van Horn Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Van Horn Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Van Horn Banská Bystrica

Reklamácie Van Horn Banská Bystrica

Vedúci predajne Van Horn Banská Bystrica

Leták Van Horn Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Van Horn? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Van Horn Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Van Horn Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Van Horn je návšteva ľubovoľnej predajne Van Horn Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Van Horn Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Van Horn Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Van Horn Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Van Horn. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Van Horn Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Van Horn? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Van Horn v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Van Horn Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Van Horn Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Van Horn Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Van Horn.

Hodnotenie a recenzie Van Horn Banská Bystrica

Máte na Van Horn Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Van Horn a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Van Horn Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár