Veles Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Veles Banská Bystrica

Veles Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Veles v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Veles Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Veles, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Veles Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Veles Banská Bystrica.

Predajne Veles Banská Bystrica

Módna spoločnosť Veles prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Veles v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Veles sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Veles sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Veles Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Veles v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Veles Banská Bystrica.

Mapa Veles Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Veles Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Veles ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Veles Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Veles Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Veles Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Veles sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Veles Banská Bystrica

Veles Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Veles, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Veles Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Veles Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Veles Banská Bystrica

Reklamácie Veles Banská Bystrica

Vedúci predajne Veles Banská Bystrica

Leták Veles Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Veles? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Veles Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Veles Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Veles je návšteva ľubovoľnej predajne Veles Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Veles Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Veles Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Veles Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Veles. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Veles Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Veles? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Veles v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Veles Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Veles Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Veles Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Veles.

Hodnotenie a recenzie Veles Banská Bystrica

Máte na Veles Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Veles a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Veles Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂