Vena Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

94

Vena Banská Bystrica

Vena Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Vena v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vena Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vena, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vena Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vena Banská Bystrica.

Predajne Vena Banská Bystrica

Módna spoločnosť Vena prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vena v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vena sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vena sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vena Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vena v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vena Banská Bystrica.

Mapa Vena Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vena Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vena ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vena Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Vena Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vena Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vena sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vena Banská Bystrica

Vena Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Vena, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vena Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vena Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Vena Banská Bystrica

Reklamácie Vena Banská Bystrica

Vedúci predajne Vena Banská Bystrica

Leták Vena Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Vena? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vena Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Vena Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vena je návšteva ľubovoľnej predajne Vena Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vena Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vena Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Vena Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vena. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vena Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Vena? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vena v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vena Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vena Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Vena Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vena.

Hodnotenie a recenzie Vena Banská Bystrica

Máte na Vena Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vena a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vena Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár