Verano Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Verano Banská Bystrica

Verano Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Verano v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Verano Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Verano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Verano Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Verano Banská Bystrica.

Predajne Verano Banská Bystrica

Módna spoločnosť Verano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Verano v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Verano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Verano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Verano Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Verano v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Verano Banská Bystrica.

Mapa Verano Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Verano Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Verano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Verano Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Verano Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Verano Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Verano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Verano Banská Bystrica

Verano Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Verano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Verano Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Verano Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Verano Banská Bystrica

Reklamácie Verano Banská Bystrica

Vedúci predajne Verano Banská Bystrica

Leták Verano Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Verano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Verano Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Verano Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Verano je návšteva ľubovoľnej predajne Verano Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Verano Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Verano Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Verano Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Verano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Verano Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Verano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Verano v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Verano Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Verano Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Verano Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Verano.

Hodnotenie a recenzie Verano Banská Bystrica

Máte na Verano Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Verano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Verano Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂