Verona Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

81

Verona Banská Bystrica

Verona Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Verona v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Verona Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Verona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Verona Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Verona Banská Bystrica.

Predajne Verona Banská Bystrica

Módna spoločnosť Verona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Verona v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Verona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Verona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Verona Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Verona v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Verona Banská Bystrica.

Mapa Verona Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Verona Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Verona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Verona Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Verona Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Verona Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Verona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Verona Banská Bystrica

Verona Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Verona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Verona Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Verona Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Verona Banská Bystrica

Reklamácie Verona Banská Bystrica

Vedúci predajne Verona Banská Bystrica

Leták Verona Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Verona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Verona Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Verona Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Verona je návšteva ľubovoľnej predajne Verona Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Verona Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Verona Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Verona Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Verona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Verona Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Verona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Verona v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Verona Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Verona Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Verona Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Verona.

Hodnotenie a recenzie Verona Banská Bystrica

Máte na Verona Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Verona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Verona Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár