von Jungfeld Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

139

von Jungfeld Banská Bystrica

von Jungfeld Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní von Jungfeld v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní von Jungfeld Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou von Jungfeld, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o von Jungfeld Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní von Jungfeld Banská Bystrica.

Predajne von Jungfeld Banská Bystrica

Módna spoločnosť von Jungfeld prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu von Jungfeld v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní von Jungfeld sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky von Jungfeld sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne von Jungfeld Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov von Jungfeld v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni von Jungfeld Banská Bystrica.

Mapa von Jungfeld Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne von Jungfeld Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka von Jungfeld ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny von Jungfeld Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne von Jungfeld Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní von Jungfeld Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne von Jungfeld sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu von Jungfeld Banská Bystrica

von Jungfeld Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke von Jungfeld, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu von Jungfeld Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom von Jungfeld Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie von Jungfeld Banská Bystrica

Reklamácie von Jungfeld Banská Bystrica

Vedúci predajne von Jungfeld Banská Bystrica

Leták von Jungfeld Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták von Jungfeld? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku von Jungfeld Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták von Jungfeld Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku von Jungfeld je návšteva ľubovoľnej predajne von Jungfeld Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták von Jungfeld Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták von Jungfeld Banská Bystrica?
V najnovšom letáku von Jungfeld Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky von Jungfeld. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu von Jungfeld Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní von Jungfeld? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne von Jungfeld v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni von Jungfeld Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou von Jungfeld Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou von Jungfeld Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní von Jungfeld.

Hodnotenie a recenzie von Jungfeld Banská Bystrica

Máte na von Jungfeld Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou von Jungfeld a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na von Jungfeld Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár