Vostok Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

87

Vostok Banská Bystrica

Vostok Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Vostok v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vostok Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vostok, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vostok Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vostok Banská Bystrica.

Predajne Vostok Banská Bystrica

Módna spoločnosť Vostok prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vostok v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vostok sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vostok sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vostok Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vostok v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vostok Banská Bystrica.

Mapa Vostok Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vostok Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vostok ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vostok Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Vostok Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vostok Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vostok sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vostok Banská Bystrica

Vostok Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Vostok, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vostok Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vostok Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Vostok Banská Bystrica

Reklamácie Vostok Banská Bystrica

Vedúci predajne Vostok Banská Bystrica

Leták Vostok Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Vostok? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vostok Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Vostok Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vostok je návšteva ľubovoľnej predajne Vostok Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vostok Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vostok Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Vostok Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vostok. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vostok Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Vostok? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vostok v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vostok Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vostok Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Vostok Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vostok.

Hodnotenie a recenzie Vostok Banská Bystrica

Máte na Vostok Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vostok a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vostok Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár