Waxx Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

115

Waxx Banská Bystrica

Waxx Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Waxx v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Waxx Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Waxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Waxx Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Waxx Banská Bystrica.

Predajne Waxx Banská Bystrica

Módna spoločnosť Waxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Waxx v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Waxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Waxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Waxx Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Waxx v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Waxx Banská Bystrica.

Mapa Waxx Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Waxx Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Waxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Waxx Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Waxx Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Waxx Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Waxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Waxx Banská Bystrica

Waxx Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Waxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Waxx Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Waxx Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Waxx Banská Bystrica

Reklamácie Waxx Banská Bystrica

Vedúci predajne Waxx Banská Bystrica

Leták Waxx Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Waxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Waxx Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Waxx Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Waxx je návšteva ľubovoľnej predajne Waxx Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Waxx Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Waxx Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Waxx Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Waxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Waxx Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Waxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Waxx v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Waxx Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Waxx Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Waxx Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Waxx.

Hodnotenie a recenzie Waxx Banská Bystrica

Máte na Waxx Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Waxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Waxx Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár