Wilkens Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

113

Wilkens Banská Bystrica

Wilkens Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Wilkens v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wilkens Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wilkens, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wilkens Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wilkens Banská Bystrica.

Predajne Wilkens Banská Bystrica

Módna spoločnosť Wilkens prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wilkens v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wilkens sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wilkens sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wilkens Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wilkens v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wilkens Banská Bystrica.

Mapa Wilkens Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wilkens Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wilkens ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wilkens Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Wilkens Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wilkens Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wilkens sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wilkens Banská Bystrica

Wilkens Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Wilkens, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wilkens Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wilkens Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Wilkens Banská Bystrica

Reklamácie Wilkens Banská Bystrica

Vedúci predajne Wilkens Banská Bystrica

Leták Wilkens Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Wilkens? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wilkens Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Wilkens Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wilkens je návšteva ľubovoľnej predajne Wilkens Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wilkens Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wilkens Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Wilkens Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wilkens. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wilkens Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Wilkens? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wilkens v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wilkens Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wilkens Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Wilkens Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wilkens.

Hodnotenie a recenzie Wilkens Banská Bystrica

Máte na Wilkens Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wilkens a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wilkens Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár