Wisser Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

90

Wisser Banská Bystrica

Wisser Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Wisser v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wisser Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wisser, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wisser Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wisser Banská Bystrica.

Predajne Wisser Banská Bystrica

Módna spoločnosť Wisser prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wisser v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wisser sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wisser sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wisser Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wisser v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wisser Banská Bystrica.

Mapa Wisser Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wisser Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wisser ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wisser Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Wisser Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wisser Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wisser sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wisser Banská Bystrica

Wisser Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Wisser, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wisser Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wisser Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Wisser Banská Bystrica

Reklamácie Wisser Banská Bystrica

Vedúci predajne Wisser Banská Bystrica

Leták Wisser Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Wisser? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wisser Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Wisser Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wisser je návšteva ľubovoľnej predajne Wisser Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wisser Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wisser Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Wisser Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wisser. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wisser Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Wisser? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wisser v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wisser Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wisser Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Wisser Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wisser.

Hodnotenie a recenzie Wisser Banská Bystrica

Máte na Wisser Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wisser a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wisser Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár