WÖHRL Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

87

WÖHRL Banská Bystrica

WÖHRL Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní WÖHRL v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní WÖHRL Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou WÖHRL, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o WÖHRL Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní WÖHRL Banská Bystrica.

Predajne WÖHRL Banská Bystrica

Módna spoločnosť WÖHRL prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu WÖHRL v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní WÖHRL sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky WÖHRL sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne WÖHRL Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov WÖHRL v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni WÖHRL Banská Bystrica.

Mapa WÖHRL Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne WÖHRL Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka WÖHRL ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny WÖHRL Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne WÖHRL Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní WÖHRL Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne WÖHRL sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu WÖHRL Banská Bystrica

WÖHRL Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke WÖHRL, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu WÖHRL Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom WÖHRL Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie WÖHRL Banská Bystrica

Reklamácie WÖHRL Banská Bystrica

Vedúci predajne WÖHRL Banská Bystrica

Leták WÖHRL Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták WÖHRL? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku WÖHRL Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták WÖHRL Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku WÖHRL je návšteva ľubovoľnej predajne WÖHRL Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták WÖHRL Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták WÖHRL Banská Bystrica?
V najnovšom letáku WÖHRL Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky WÖHRL. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu WÖHRL Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní WÖHRL? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne WÖHRL v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni WÖHRL Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou WÖHRL Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou WÖHRL Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní WÖHRL.

Hodnotenie a recenzie WÖHRL Banská Bystrica

Máte na WÖHRL Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou WÖHRL a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na WÖHRL Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár