Yes Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

114

Yes Banská Bystrica

Yes Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Yes v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Yes Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Yes, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Yes Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Yes Banská Bystrica.

Predajne Yes Banská Bystrica

Módna spoločnosť Yes prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Yes v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Yes sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Yes sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Yes Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Yes v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Yes Banská Bystrica.

Mapa Yes Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Yes Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Yes ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Yes Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Yes Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Yes Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Yes sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Yes Banská Bystrica

Yes Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Yes, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Yes Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Yes Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Yes Banská Bystrica

Reklamácie Yes Banská Bystrica

Vedúci predajne Yes Banská Bystrica

Leták Yes Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Yes? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Yes Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Yes Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Yes je návšteva ľubovoľnej predajne Yes Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Yes Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Yes Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Yes Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Yes. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Yes Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Yes? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Yes v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Yes Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Yes Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Yes Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Yes.

Hodnotenie a recenzie Yes Banská Bystrica

Máte na Yes Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Yes a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Yes Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár