Zoom Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

157

Zoom Banská Bystrica

Zoom Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zoom v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zoom Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zoom, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zoom Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zoom Banská Bystrica.

Predajne Zoom Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zoom prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zoom v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zoom sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zoom sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zoom Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zoom v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zoom Banská Bystrica.

Mapa Zoom Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zoom Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zoom ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zoom Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zoom Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zoom Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zoom sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zoom Banská Bystrica

Zoom Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zoom, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zoom Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zoom Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zoom Banská Bystrica

Reklamácie Zoom Banská Bystrica

Vedúci predajne Zoom Banská Bystrica

Leták Zoom Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zoom? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zoom Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zoom Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zoom je návšteva ľubovoľnej predajne Zoom Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zoom Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zoom Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zoom Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zoom. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zoom Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zoom? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zoom v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zoom Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zoom Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zoom Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zoom.

Hodnotenie a recenzie Zoom Banská Bystrica

Máte na Zoom Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zoom a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zoom Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár