Camaieu eshop – pohodlne a štýlovo

2 575

História značky Camaieu

Francúzska módna značka Camaieu je značkou, ktorá sa zameriava na módne oblečenie pre ženy. Sídlom tejto značky je Francúzsko – krajina módy. Poznáte Camaieu? Ak nie, tak vám túto značku radi predstavíme.
Módna značka Camaieu datuje svoj vznik už od roku 1987, kedy bola dostupná už v niekoľkých kamenných predajniach. Odvtedy vzniklo viac ako 450 predajní tejto značky aj oficiálny Camaieu eshop, ktorý je dostupný po celom svete.

Nakupovanie

Na Slovensku zatiaľ oficiálny Camaieu eshop nemáme, no zato máme dostupných niekoľko desiatok predajní po celom Slovensku. A to konkrétne 12 predajní. Ak chcete nájsť konkrétnu predajňu značky Camaieu vo vašom okolí, resp. zistiť, či nejaká vo vašom okolí je, stačí kliknúť na ich oficiálnu stránku camaieu.com a vyhľadať si ju. Nájdete tam rovno aj adresu danej predajne, prípadne otváracie hodiny.

Camaieu nakupovanie

Camaieu e-shop

Keďže je v dnešnej dobe online nákup oveľa pohodlnejší, pretože si môžete nakúpiť v pohodlí domova, ponúkame vám pár tipov, ako na to. Módne kúsky značky Camaieu si môžete na Slovensku objednať aj cez e-shop. Sú to skôr eshopy rôznych „nákupných sprievodcov“, ako napríklad Heureka.sk, Camaieu-online.eu, Glami.sk a iné. Výhodou tohto online nákupu je aj to, že okrem daného produktu tam nájdete aj hodnotenia od zákazníkov na dané oblečenie, či porovnanie cien. A ak vám daný kúsok nesadne, nezúfajte. Na jeho výmenu alebo vrátenie máte plných 30 dní. Stačí sa zastaviť v ktorejkoľvek pobočke značky Camaieu, predložiť doklad o zaplatení a všetko sa hladko vyrieši.

Pohodlné Camaieu

Značka Camaieu ponúka ženám naozaj široký sortiment dámskeho oblečenia – od elegantného spodného prádla, cez pohodlné oblečenie na každý deň, až po naozaj štýlové doplnky. Široký sortiment oblečenia zaručuje ženám vo veku 20-40 rokov naozaj kvalitný výber. Aktuálne módne trendy, štýlové strihy, jednoduché línie, široká farebná škála,… jednoducho všetko, čo zaručí ženám mladistvý vzhľad, ktorý značka Camaieu ponúka.

Pohodlné Camaieu

Značku Camaieu nájdete v rámci Slovenska v týchto mestách:

Bratislava
Košice
Prešov
Banská Bystrica
• Poprad
• Bojnice
Nitra
Trenčín

Predajne Camaieu

Inšpirujte sa momentálnymi trendmi v oblasti módy so značkou Camaieu a objavte jednoduchosť tejto značky. V kamennej predajni alebo online – váš nákup bude stáť za to!