Adidas Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 605

Adidas Bratislava

Adidas BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas Bratislava.

Predajne Adidas Bratislava

Módna spoločnosť Adidas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas Bratislava.

Mapa Adidas Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Adidas Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas Bratislava

Adidas BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Adidas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas Bratislava.

Obchodné oddelenie Adidas Bratislava

Reklamácie Adidas Bratislava

Vedúci predajne Adidas Bratislava

Leták Adidas Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas Bratislava.

Ako a kde získať leták Adidas Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas Bratislava?
V najnovšom letáku Adidas Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas.

Hodnotenie a recenzie Adidas Bratislava

Máte na Adidas Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár