adidas neo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

396

adidas neo Bratislava

adidas neo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní adidas neo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní adidas neo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou adidas neo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o adidas neo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní adidas neo Bratislava.

Predajne adidas neo Bratislava

Módna spoločnosť adidas neo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu adidas neo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní adidas neo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky adidas neo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne adidas neo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov adidas neo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni adidas neo Bratislava.

Mapa adidas neo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne adidas neo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka adidas neo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny adidas neo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne adidas neo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní adidas neo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne adidas neo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu adidas neo Bratislava

adidas neo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke adidas neo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu adidas neo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom adidas neo Bratislava.

Obchodné oddelenie adidas neo Bratislava

Reklamácie adidas neo Bratislava

Vedúci predajne adidas neo Bratislava

Leták adidas neo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták adidas neo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku adidas neo Bratislava.

Ako a kde získať leták adidas neo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku adidas neo je návšteva ľubovoľnej predajne adidas neo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták adidas neo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták adidas neo Bratislava?
V najnovšom letáku adidas neo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky adidas neo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu adidas neo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní adidas neo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne adidas neo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni adidas neo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou adidas neo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou adidas neo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní adidas neo.

Hodnotenie a recenzie adidas neo Bratislava

Máte na adidas neo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou adidas neo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na adidas neo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár