Adidas ZX Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

394

Adidas ZX Bratislava

Adidas ZX BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas ZX v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas ZX Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas ZX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas ZX Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas ZX Bratislava.

Predajne Adidas ZX Bratislava

Módna spoločnosť Adidas ZX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas ZX v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas ZX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas ZX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas ZX Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas ZX v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas ZX Bratislava.

Mapa Adidas ZX Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas ZX Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas ZX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas ZX Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Adidas ZX Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas ZX Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas ZX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas ZX Bratislava

Adidas ZX BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Adidas ZX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas ZX Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas ZX Bratislava.

Obchodné oddelenie Adidas ZX Bratislava

Reklamácie Adidas ZX Bratislava

Vedúci predajne Adidas ZX Bratislava

Leták Adidas ZX Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas ZX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas ZX Bratislava.

Ako a kde získať leták Adidas ZX Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas ZX je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas ZX Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas ZX Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas ZX Bratislava?
V najnovšom letáku Adidas ZX Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas ZX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas ZX Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas ZX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas ZX v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas ZX Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas ZX Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas ZX Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas ZX.

Hodnotenie a recenzie Adidas ZX Bratislava

Máte na Adidas ZX Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas ZX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas ZX Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár