Alex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

552

Alex Bratislava

Alex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Alex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alex Bratislava.

Predajne Alex Bratislava

Módna spoločnosť Alex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alex Bratislava.

Mapa Alex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Alex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alex Bratislava

Alex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Alex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alex Bratislava.

Obchodné oddelenie Alex Bratislava

Reklamácie Alex Bratislava

Vedúci predajne Alex Bratislava

Leták Alex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Alex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alex Bratislava.

Ako a kde získať leták Alex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alex je návšteva ľubovoľnej predajne Alex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alex Bratislava?
V najnovšom letáku Alex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Alex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Alex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alex.

Hodnotenie a recenzie Alex Bratislava

Máte na Alex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár