Alistar Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

495

Alistar Bratislava

Alistar BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Alistar v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alistar Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alistar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alistar Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alistar Bratislava.

Predajne Alistar Bratislava

Módna spoločnosť Alistar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alistar v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alistar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alistar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alistar Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alistar v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alistar Bratislava.

Mapa Alistar Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alistar Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alistar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alistar Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Alistar Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alistar Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alistar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alistar Bratislava

Alistar BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Alistar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alistar Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alistar Bratislava.

Obchodné oddelenie Alistar Bratislava

Reklamácie Alistar Bratislava

Vedúci predajne Alistar Bratislava

Leták Alistar Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Alistar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alistar Bratislava.

Ako a kde získať leták Alistar Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alistar je návšteva ľubovoľnej predajne Alistar Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alistar Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alistar Bratislava?
V najnovšom letáku Alistar Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alistar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alistar Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Alistar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alistar v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alistar Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alistar Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Alistar Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alistar.

Hodnotenie a recenzie Alistar Bratislava

Máte na Alistar Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alistar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alistar Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár