Altea Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

503

Altea Bratislava

Altea BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Altea v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Altea Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Altea, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Altea Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Altea Bratislava.

Predajne Altea Bratislava

Módna spoločnosť Altea prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Altea v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Altea sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Altea sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Altea Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Altea v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Altea Bratislava.

Mapa Altea Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Altea Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Altea ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Altea Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Altea Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Altea Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Altea sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Altea Bratislava

Altea BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Altea, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Altea Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Altea Bratislava.

Obchodné oddelenie Altea Bratislava

Reklamácie Altea Bratislava

Vedúci predajne Altea Bratislava

Leták Altea Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Altea? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Altea Bratislava.

Ako a kde získať leták Altea Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Altea je návšteva ľubovoľnej predajne Altea Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Altea Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Altea Bratislava?
V najnovšom letáku Altea Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Altea. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Altea Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Altea? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Altea v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Altea Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Altea Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Altea Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Altea.

Hodnotenie a recenzie Altea Bratislava

Máte na Altea Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Altea a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Altea Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár