Astra Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

564

Astra Bratislava

Astra BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Astra v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Astra Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Astra, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Astra Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Astra Bratislava.

Predajne Astra Bratislava

Módna spoločnosť Astra prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Astra v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Astra sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Astra sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Astra Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Astra v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Astra Bratislava.

Mapa Astra Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Astra Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Astra ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Astra Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Astra Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Astra Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Astra sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Astra Bratislava

Astra BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Astra, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Astra Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Astra Bratislava.

Obchodné oddelenie Astra Bratislava

Reklamácie Astra Bratislava

Vedúci predajne Astra Bratislava

Leták Astra Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Astra? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Astra Bratislava.

Ako a kde získať leták Astra Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Astra je návšteva ľubovoľnej predajne Astra Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Astra Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Astra Bratislava?
V najnovšom letáku Astra Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Astra. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Astra Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Astra? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Astra v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Astra Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Astra Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Astra Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Astra.

Hodnotenie a recenzie Astra Bratislava

Máte na Astra Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Astra a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Astra Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár