Baldessarini Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

416

Baldessarini Bratislava

Baldessarini BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Baldessarini v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Baldessarini Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Baldessarini, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Baldessarini Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Baldessarini Bratislava.

Predajne Baldessarini Bratislava

Módna spoločnosť Baldessarini prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Baldessarini v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Baldessarini sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Baldessarini sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Baldessarini Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Baldessarini v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Baldessarini Bratislava.

Mapa Baldessarini Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Baldessarini Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Baldessarini ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Baldessarini Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Baldessarini Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Baldessarini Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Baldessarini sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Baldessarini Bratislava

Baldessarini BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Baldessarini, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Baldessarini Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Baldessarini Bratislava.

Obchodné oddelenie Baldessarini Bratislava

Reklamácie Baldessarini Bratislava

Vedúci predajne Baldessarini Bratislava

Leták Baldessarini Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Baldessarini? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Baldessarini Bratislava.

Ako a kde získať leták Baldessarini Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Baldessarini je návšteva ľubovoľnej predajne Baldessarini Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Baldessarini Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Baldessarini Bratislava?
V najnovšom letáku Baldessarini Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Baldessarini. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Baldessarini Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Baldessarini? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Baldessarini v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Baldessarini Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Baldessarini Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Baldessarini Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Baldessarini.

Hodnotenie a recenzie Baldessarini Bratislava

Máte na Baldessarini Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Baldessarini a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Baldessarini Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár