Ballerina Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

187

Ballerina Bratislava

Ballerina BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Ballerina v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ballerina Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ballerina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ballerina Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ballerina Bratislava.

Predajne Ballerina Bratislava

Módna spoločnosť Ballerina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ballerina v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ballerina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ballerina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ballerina Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ballerina v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ballerina Bratislava.

Mapa Ballerina Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ballerina Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ballerina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ballerina Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Ballerina Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ballerina Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ballerina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ballerina Bratislava

Ballerina BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Ballerina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ballerina Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ballerina Bratislava.

Obchodné oddelenie Ballerina Bratislava

Reklamácie Ballerina Bratislava

Vedúci predajne Ballerina Bratislava

Leták Ballerina Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Ballerina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ballerina Bratislava.

Ako a kde získať leták Ballerina Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ballerina je návšteva ľubovoľnej predajne Ballerina Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ballerina Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ballerina Bratislava?
V najnovšom letáku Ballerina Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ballerina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ballerina Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Ballerina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ballerina v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ballerina Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ballerina Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Ballerina Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ballerina.

Hodnotenie a recenzie Ballerina Bratislava

Máte na Ballerina Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ballerina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ballerina Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár