Basler Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

741

Basler Bratislava

Basler BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Basler v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Basler Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Basler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Basler Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Basler Bratislava.

Predajne Basler Bratislava

Módna spoločnosť Basler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Basler v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Basler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Basler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Basler Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Basler v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Basler Bratislava.

Mapa Basler Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Basler Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Basler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Basler Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Basler Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Basler Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Basler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Basler Bratislava

Basler BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Basler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Basler Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Basler Bratislava.

Obchodné oddelenie Basler Bratislava

Reklamácie Basler Bratislava

Vedúci predajne Basler Bratislava

Leták Basler Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Basler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Basler Bratislava.

Ako a kde získať leták Basler Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Basler je návšteva ľubovoľnej predajne Basler Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Basler Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Basler Bratislava?
V najnovšom letáku Basler Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Basler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Basler Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Basler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Basler v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Basler Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Basler Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Basler Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Basler.

Hodnotenie a recenzie Basler Bratislava

Máte na Basler Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Basler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Basler Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár