Bassetti Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

466

Bassetti Bratislava

Bassetti BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Bassetti v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bassetti Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bassetti Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bassetti Bratislava.

Predajne Bassetti Bratislava

Módna spoločnosť Bassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bassetti v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bassetti Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bassetti v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bassetti Bratislava.

Mapa Bassetti Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bassetti Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bassetti Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Bassetti Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bassetti Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bassetti Bratislava

Bassetti BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Bassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bassetti Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bassetti Bratislava.

Obchodné oddelenie Bassetti Bratislava

Reklamácie Bassetti Bratislava

Vedúci predajne Bassetti Bratislava

Leták Bassetti Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Bassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bassetti Bratislava.

Ako a kde získať leták Bassetti Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Bassetti Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bassetti Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bassetti Bratislava?
V najnovšom letáku Bassetti Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bassetti Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Bassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bassetti v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bassetti Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bassetti Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Bassetti Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bassetti.

Hodnotenie a recenzie Bassetti Bratislava

Máte na Bassetti Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bassetti Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár